ارتباط با علی قلی زاده

ارتباط با علی قلی زاده

به‌عنوان اولین راه برای ارتباط با علی قلی زاده، ابتدا سری به مکانی که او در حال حاضر در آن مستقر است می‌زنیم.

مجموعه سمینار ما

مجموعه سمینار ما، یک وب‌سایت تخصصی است که در زمینه توسعه فردی، موفقیت فردی و معرفی برنامه‌های آموزشی فعالیت می‌کند. این موسسه فعالیت ود را از سال ۱۳۸۹ شروع کرده است. یکی از موارد هیجان‌انگیز درباره این مجموعه این نکته است؛ اساتیدی که در این مجموعه گرد هم آمده‌اند، از اساتید برگزیده ایران هستند که همین مساله باعث شده است از این مجموعه همیشه در ذهن مخاطبان خود به نیکی یاد شود. این مجموعه در امر آموزش در سطح ایران بسیار موفق عمل کرده است و واقعا خارج از تشریفات می‌تونم بگم که سمینار ما یک تیم متشکل از متخصصان و کارشناسانی است که در حوزه‌های مختلفی از جمله کارآفرینی، روانشناسی، بازاریابی، تجارت الکترونیک و مدیریت در حال آموزش‌هایی تخصصی هستند.

توسعه فردی چیست؟

توسعه فردی به مجموعه فعالیت‌هایی گفته می‌شود که برخی توانایی‌های را در انسان بالا می‌برد، مثلا خودآگاهی، توانایی‌های بالقوه، استعدادها، توانایی تحقق رویاها و در نهایت ثروت‌آفرینی مهارت‌هایی هستند که در جهت توسعه فردی پرورش پیدا می‌کنند. در یک خط و به‌طور خلاصه می‌توان گفت که توسعه فردی، موجب بهبود وضعیت خودمان و چشم‌اندازهایی که در زندگی داریم خواهند شد.

پس می‌توان گفت که توسعه فردی به‌نوعی سرمایه‌گذاری به حساب می‌آید و می‌توان به آن به چشم یک فرآیند مادام‌العمر نگاه کرد، چراکه انسان کمال‌گرا ودارای تمایل همیشگی به رشد است.

توسعه فردی یکی از مهم‌ترین عوامل پیشرفت و رشد در زندگی است و دقیقا به همین دلیل است که باید برای به‌دست آوردن و رسیدن به آن تا جایی که می‌توان تلاش کرد.

هدف از راه‌اندازی این مجموعه چه بوده است؟

ما انسان‌ها به‌صورت ذاتی تمایل به رشد فردی و بهبود شرایط زندگی خود داریم. دوست داریم در شرایطی باشیم که بتوانیم زندگی خود را بهبود ببخشیم و ثروت بیشتری به‌دست بیاوریم؛ حتی در رابطه با مسائل فیزیکی و سلامتی هم به همین صورت است؛ چراکه همیشه در تلاش هستیم تا سرپا و پرقدرت باشیم و تا جایی که بتوانیم برای تناسب اندام و سلامت بیشتر تلاش می‌کنیم. در زمینه‌های اجتماعی هم به‌دنبال این هستیم که روابط فردی و اجتماعی بیشتر و موثرتری ایجاد کنیم و در نهایت به اهداف خود در زندگی برسیم.

اما نکته مهم درباره این مساله این است که خواستنِ تنها کافی نیست و مشکل اینجاست که ما به شکل دقیق نمی‌دانیم که دقیقا باید چه کاری کنیم و چگونه در این جهت رشد کنیم. به همین دلیل در طول زندگی بارها و بارها تصمیمات اشتباه می‌گیریم و هربار با هرکدام از این اشتباه‌ها دوباره به عقب برمی‌گردیم که همین امر باعث می‌شود زمان خود را محدود و محدودتر کنیم.

به همین دلیل این عزیزان به فکر راه‌اندازی این مجموعه افتادند تا بتوانند با گرد هم آوردن جوانان پرانرژی، متخصص، خلاق و همچنین اساتید درجه اول، مسیری برای شما فراهم کنند که علاوه بر جدید بودن، شامل روش‌های نوین و تخصصی تدریس هم باشد تا با کل این پکیج بتوانند خلا آموزش در زمینه مهارت‌های فردی و کسب‌وکاری را پر کنند.

مزایای توسعه فردی در کسب و کار چیست؟

  • ارتقای مهارت‌های فعلی
  • افزایش اثربخشی در کسب و کار
  • تعریف چشم‌انداز شخصی
  • شکوفایی استعدادهای نهان
  • افزایش رضایت و انگیزه
  • ایجاد اعتمادبه‌نفس در کارمندان
  • کاهش جابجایی شغلی و زمینه‌سازی برای اتحاد بیشتر در محیط کار

راه های ارتباط با علی قلی زاده

اگر به‌دنبال گرفتن ارتباط با علی قلی زاده هستید، می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:

تهران – خیابان ولیعصر نرسیده به خیابان زرتشت کوچه رحمتی بهمبری پلاک ۱۵ 

اما حتما به این نکته توجه داشته باشید که ملاقات و ارتباط با علی قلی زاده حتما باید با هماهنگی قبلی صورت بگیرد.

شماره تماس

021-88915009

ایمیل

info@seminarma@com