استراتژی های برتر بازاریابی برای کسب و کار اینترنتی شما

درباره این برنامه

همانطور که بازاریابی دیجیتال برای یک شرکت مهم و مهمتر می شود، نیافتن بهترین راهی که کسب و کار شما را به پیش ببرد نیز می تواند به شانس موفقیت شما آسیب برساند. اگر دنبال راهی هستید که تلاش های بازاریابی دیجیتال خود را بهبود دهید، در اینجا 10 استراتژی برتر بارایابی  اجرایی که می تواند افراد بیشتری را به وبسایت شما بیاورد، به شما اجازه دهد با مشتریان جدید و مشتریانی که مجدداً به سایت شما بازگشته‌اند ارتباط برقرار کرده، و استراتژی بازاریابی طراحی کنید که به خوبی  کار کند.

 

1. از طراحی وب مناسبی استفاده کنید

اغلب ما درمورد طراحی وب به عنوان یک تکنیک بازاریابی فکر نمی کنیم، اما این طراحی می تواند توجه یک کاربر را به خود جلب کند. وبسایت شما مرکز تمام تلاش های بازاریابی دیجیتال است، بنابراین اگر صفحه شما تمیز، آسان برای مطالعه، و جذاب نباشد، مهم نخواهد بود چقدر زمان در توسعه استراتژی بکار می برید، باز هم مشتری از دست خواهید داد. وبسایتی ایجاد کنید که به روز باشد، جلب توجه کند، و بیشتر از همه برای موبایل مناسب سازی شده باشد.

 

طراحی سایت مناسب

 

 

 

2. بازاریابی موتورهای جستجو و بهینه سازی

بازاریابی موتورهای جستجو و بهینه سازی نام و وبسایت شما اجازه می دهد در فهرست نتایج موتورهای جستجو جای بگیرید. به وسیله یک استراتژی قوی سئو، وبسایت شرکت با کلمات کلیدی استفاده شده برای یافت خدماتتان ارتباط خواهد گرفت. این شانس شما را برای اینکه انتخاب کسی باشید که در جستجوی خدمات شرکت شما از میان دیگر شرکت هاست.

 

سئو و بهینه سازی

 

 

 

3. بازاریابی معرف یا همان سیستم همکاری در فروش

Affiliate marketing یا بازاریابی معرف شیوه ای است که در آن به معرفان (Affiliates) و یا ناشران (Publisher) بابت ترویج محصولات و خدمات هزینه‌ای پرداخت می‌شود. به بیان دیگر برای هر فروش و یا جذب مخاطب هدفمندی آنها حق کمیسیون دریافت می‌کنند. بازاریابی معرف نوعی بازاریابی مشارکتی اینترنتی است که در آن یک تبلیغ‌دهنده ( یک تاجر و یا یک برند) به کانال شرکای (Partner) خود که در اصلاح به آنها معرف گفته می‌شود (صاحبان وبسایت‌ها یا ناشران) پاداش می‌دهد. در صورتی که آنها بتوانند در امر بازاریابی و فروش خدمات یا محصولات به آنها کمک نمایند. به بیان دیگر، تبلیغ‌دهنده، محصولات و خدمات خود را از طریق آگهی‌هایی که در سایت ناشر درج گردیده است به مشتریان خود عرضه می‌نماید. اگر مشتریانی که از سایت ناشر دیدن می‌کنند بر روی آگهی‌های تبلیغاتی کلیک کنند و به سایت تبلیغ دهنده متصل شده و عملی را انجام دهند ( شامل خرید محصول، عضویت در خبرنامه، و غیره) ناشر هزینه‌ای بابت هر عمل انجام شده دریافت می‌کند.

 

 

سیستم همکاری در فروش

 

 

 

4. استفاده از مربی یا مشاور

اگر شما مشاور بازاریابی دیجیتال و اینترنتی نیستید، از کسی که کار وی مشاوره و مربیگری‌ است سوال کنید. صدها مربی و مشاور برای شما وجود دارد، بسیاری از آنها می توانند درمورد چیزیکه برای موفقیت باید تغییر کنند به شما مشاوره دهند. برای صاحبان کسب و کار کوچک که باید روی سیستم های کسب و کاری دیگر تمرکز کنند، یک مربی یا مشاور می‌تواند بی نهایت مفید باشد.

 

استفاده از مربی

 

 

 

5. بازاریابی ایمیلی

اگر بخواهیم تعریف ایمیل مارکتینگ را به زبانی ساده بیان کنیم باید بگوییم که هر ایمیلی که محتوای آن به نحوی کالا یا خدمات شما را تبلیغ کند، یک تقاضا برای استخدام و جذب نیرو داشته باشد و یا هر حرکتی در راستای افزایش فروش شرکت تان داشته باشد می تواند در زمره ی ایمیل مارکتینگ قرار بگیرد. هر زمان که خواستید اعتماد مشتریان تان و یا جلب توجه نسبت به برندتان را مدنظر داشته باشید می توانید بر روی ایمیل مارکتینگ حساب کنید!

صرفاً ارسال ایمیل به مخاطبان کافی نیست. باید لیستهای ایمیل متنوعی که نیازهای خاص هر فرد را فراهم آورده و می‌تواند رویکردی سفارشی سازی شده برای کمپین شما عرضه کند را در نظر بگیرید. نگاه دقیقی به عادات خرید مشتریانتان انداخته و اطلاعات آن را برای توسعه استراتژی خود بکار ببرید.

 

ایمیل مارکتینگ

 

 

 

6. اشتراک در خبرنامه ایمیلی

قابلیت اشتراک در خبرنامه به مشتریان اجازه می دهد پیش شما بیایند و برای دریافت مطالب جدید و کمپین های ایمیل در سایت ثبت نام کنند. این به شما اجازه می دهد تا با مشتریان یا خریداران ارتباط برقرار کنید.

ارتباط مستمر با مخاطبین، بازدید کنندگان و مشتریان بالقوه، اعضای یک گروه یا انجمن(ها) و نیز اعضای یک سایت اینترنتی، با استفاده از امکانات و تسهیلات و خدماتی که اینترنت برای صاحبان مشاغل و علی الخصوص سایت های اینترنتی فراهم آورده است، بویژه، استفاده از امکانات و خدمات پست الکترونیک علی الخصوص خبرنامه، از جمله فعالیت‌هایی است که در حال حاضر، از نظر کارشناسان و حرفه ای‌های اینترنت، حرکت و فعالیتی حیاتی و موثر در امر بازاریابی بر روی وب بویژه بازاریابی از طریق پست الکترونیک Email Marketing است.

 

اشتراک نامه خبری

 

 

 

7. مقالات یا خبرهای جدید

داشتن نام و اطلاعات فهرست شده در مکانهای دیگر در وب می تواند به شما کمک کند شرکت و کسب و کارتان را رشد دهید. این نام شما را در منطقه ای که مشتریان و خریداران در جستجو هستند قابل رویت می کند و همچنین به شما اجازه می دهد منبع قابل اعتمادی از محصولات و خدمات شوید.

 

تولید محتوا

 

 

 

8. اطلاعیه های رسمی آنلاین بنویسید

وقتی از اطلاعیه های رسمی آنلاین استفاده می کنید، اطلاعات خود را در موقعیتی رسمی به بیرون نشر می دهید. این به روزنامه ها، بلاگ ها، یا دیگر منابع رسانه ای اجازه می دهد اطلاعات شما را ببینند و پست هایی درمورد شرکت شما بدون نیاز به تلاش برای برقراری ارتباط و بیان داستان بنویسند.

 

اطلاعیه های انلاین

 

 

 

9. مسابقات و جوایز

مردم مسابقات و جوایز را دوست دارند. هر زمانی که بتوانید بازاریابی از سوی مشتریانتان را در اعطای سرویس یا محصولی رایگان ترویج دهید، معمولا با افزایش خرید و ارتباطات مواجه خواهید شد.

 

اجرای مسابقه و دادن جایزه

 

 

 

10. راه اندازی یک بلاگ

به خاطر چند دلیل باید از بلاگ استفاده کنید، از جمله اینکه می توانید به طور پیوسته کلمات کلیدی جدیدی پست کرده و استرتژی موتورهای جستجوی خود را بهینه سازی کنید. علاوه بر آن، بلاگ جایی است که می توانید در آن مشاوره بدهید، اطلاعات کوچکی را به اشتراک بگذارید، و در حقیقت با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. یک رابطه طولانی با اعتماد آغاز می شود و بلاگ شما راهی عالی برای ساخت آن است.

یک استراتژی بازاریابی آنلاین به شما کمک خواهد کرد کسب و کارتان را بالا ببرید و شروع به دیدن مشتریان، ارتباطات و خریداران بیشتر کنید. این ده استراتژی ثابت کرده است که می تواند به شرکت ها در کسب موقعیتی جدید کمک کند. با پیروی از نکات بالا، شما در مسیر ایجاد استراتژی بازاریابی ایترنتی حقیقی قرار خواهید گرفت که در واقع می تواند کسب و کار شما را بالا ببرد.

 

 

طراحی وبلاگ

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !