تاثیر مثبت هورمون ها بر کاربران اینستاگرام

جلسات این برنامه

تاثیر مثبت هورمون ها بر کاربران اینستاگرام

00 ساعت و 08 دقیقه

فایل صوتی کامل ویدئو

00 ساعت و 05 دقیقه
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
درباره این برنامه

تاثیر هورمون ها بر کاربران اینستاگرام

ین برنامه به تاثیر مثبت هورمون ها در کاربران اینستاگرام اختصاص دارد. اما قبل از اینکه به توضیح این موضوع بپردازیم بهتر است از این مقدمه استفاده کنم که با پیشرفت و توسعه بستر شبکه های اجتماعی و استقبالی که مردم از این نوع شبکه ها داشتند، اغلب صاحبان کسب و کارها ترجیح دادند برای عرضه کسب و کارهای خود در این شبکه ها حضوری فعال داشته باشند. در ایران، شبکه اجتماعی اینستاگرام نسبت به سایر شبکه های اجتماعی محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

رفتار کاربران ایرانی در اینستاگرام بازار بسیار خوبی از مشتریان بالقوه را برای اکثر کسب و کارها به وجود آورده است.

اگر شما صاحب کسب و کاری باشید قطعا این موضوع را به خوبی درک کردید، برای اینکه از سایر رقبا عقب نیفتید باید در اینستاگرام حضور داشته باشید، البته حضوری گسترده و هوشمندانه!

در این سلسله از ویدئوها قصد دارم شما را با نکاتی آشنا کنم که مطالب آن را در کمتر جایی می توانید پیدا کنید؛ این برنامه به تاثیر مثبت هورمون ها در کاربران اینستاگرام اختصاص دارد.

مطمئنم با عمل و دقت نظر به مطالب این ویدئوها، قطعا از رقبایتان پیشی خواهید گرفت.

 

چرا اینستاگرام برای کسب و کارها مفید است؟

اصلی ترین دلیل مفید بودن اینستاگرام، "کابران اینستاگرام" هستند! بله، کاربرانی که در اینستاگرام هستند در واقع مهم ترین و بزرگترین سرمایه های شما هستند!! با وجود میلیون ها کاربر ایرانی در اینستاگرام که بعضی ها روزانه تا چند ساعت از وقت خود را در آن می گذارنند، فرصت بسیار خوبی برای شماست که بتوانید محصولاتتان را در معرض نمایش کاربران بگذارید.

 

 

تاثیر مثبت هورمون ها بر کاربران

 

 

 

دلیل علمی "گیر کردن کاربران در اینستاگرام" چیست؟

بر اثر تحقیقاتی که محققان انجام دادند، تاثیر مثبت هورمون ها بر کاربران اینستاگرم هنگامی که آنها در اینستاگرام حضور دارند، غیر قابل انکار است! در زمان حضور کاربران در ایسنتاگرام مغز آنها شروع به ترشح موادی می کند که در نتیجه ترشح این مواد، کاربران ممکن است تا ساعت ها در اینستاگرام حضور داشته باشند.

اولین ماده ای که هنگام کار با اینستاگرام در مغز آزاد می شود، دوپامین نام دارد. وظیفه دوپامین، سوق دادن فرد به سمت کاری است که از آن لذت می برد.

هنگام که شما در حال مرور عکس ها و کلیپ های اینستاگرام هستید، به سختی می توانید در یک مدت زمان کوتاه این کار را متوقف کنید و به کارهای مهم تر برسید!!

 

عاملی که اجازه نمی دهد شما از اینستاگرام دست بکشید و کلیپ ها و عکس های اینستاگرام را به راحتی رها نکنید، "دوپامین" نام دارد!

 

با اکسی توسین دست و دلباز ترید!!

 دومین ماده ای که هنگام کار با اینستاگرام در مغز شما آزاد می شود، "اکسی توسین" نام دارد. وقتی اکسی توسین در مغز شما آزاد می شود، شما را دست و دلبازتر می کند و در واقع راحت تر خرید می کنید!

حالا تصور کنید وقتی شما در اینستاگرام حضور دارید و صفحه ای دارید که علاوه بر ارائه کسب و کار خود اقدام به انتشار پست هایی می کنید که دیدن آن پست ها باعث ترشح شدن موادی در مغز می شود که حس خوبی به کاربر میدهد.

علاوه بر اینکه کاربر از دیدن پست شما حس خوبی دارد، با ترشح هورمون اکسی توسین شما در واقع از کاربر می خواهید که از شما خرید کند!

تاثیر هورمون ها بر کاربران اینستاگرام را نمی توان نادیده گرفت. قطعا این مورد از دید مدیرانی که نگران کسب و کار خود هستند پنهان نخواهند ماند! کسانی که با روش های علمی و اثبات شده به دنبال رونق کسب و کار خود هستند.

 

 

تاثیر مثبت هورمون ها بر کاربران اینستاگرام

 

 

مثل حرفه ای ها با اینستاگرام کار کنید!

البته این کار به شکل کاملا حرفه ای و غیرمسقیم انجام می شود. پیشنهاد می کنم در مورد تاثیر مثبت هورمون ها بر کاربران اینستاگرام، با مدیر دیجیتال مارکتینگ خود صحبت کنید و یا ساخت کیپ و پست های جذاب را به یک متخصص بسپارید!

شما بر اساس همین تحقیقات و نتایج علمی، می توانید اقدام به ساخت و انتشار پست هایی کنید که برای کاربران جذاب باشد .

با انتشار پست های جذاب شانس شما برای جذب کاربران بیشتر، بالاتر می رود. و طبیعتا با بالاتر رفتن تعداد کاربران صفحه تان، احتمال خرید بیشتر هم بالاتر می رود.

امیدوارم از این نکته مهم، بهترین استفاده و بهره را ببرید. پیشنهاد می کنم این ویدئو را ببینید و اگر سوال یا پیشنهادی دارید حتما زیر همین پست کامنت بگذرید تا در اولین فرصت ممکن پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشم.

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !