کسب درآمد از اینترنت و اولین قدم برای کسب درآمد اینترنتی

میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
درباره این برنامه

کسب و کار اینترنتی چیست و به چه کارهایی کسب و کار اینترنتی می گویند؟

قبل از هر چیز بهتر است ببینیم به چه کسب و کارهایی کسب و کار اینترنتی می گویند؟

به طور کلی به کسب درآمد از طریق اینترنت و هر فعالیت اینترنتی که منجر به درآمدزایی شود کسب و کار اینترنتی گفته می شود. کسب و کار اینترنتی مدل های مختلفی دارد که در ادامه در مورد آن ها صحبت می کنم.

ولی واقعا اینطور نیست که به هر روش درآمد زایی در اینترنت کسب و کار اینترنتی گفته شود. کسب و کار اینترنتی کسب و کاری است که صاحب اصلی آن خودتان هستید و از طریق آن درآمد پایدار و ثابتی داشته باشید. هر چند اگر محصولات شرکت یا شخص دیگری را می فروشید باید صاحب اصلی بستر کسب و کار خودتان باشید.

مثلا دارای وب سایتی باشید که در آن محصولات شرکت دیگری را به صورت واسطه ای می فروشید. این دقیقا یک کسب و کار اینترنتی است.

 

کسب و کار اینترنتی چیست

 

 

 

انواع مدلهای کسب و کار اینترنتی:


. فروش کالا 
. فروش خدمات 
. آموزش و فروش محتوا

 

در اینجا به توضیح هریک از مدل های کسب و کار اینترنتی که در بالا به آن اشاره کردم، می پردازم:


1- فروش کالا:

اغلب فروشگاه های اینترنتی در اینترنت مشغول به فروش کالایی هستند. اگر آن محصول یا کالا متعلق به خود شما هست و خودتان تولید کننده یا فروشنده اصلی آن هستید ( مانند یک پکیج آموزش آشپزی، یا فروشگاه ساعت و پوشاک و ...) برای موفقیت و فروش بیشتر به شما پیشنهاد می کنم به دنبال محصولی بین محصولات بروید و روی آن تمرکز کنید .
با این کار شما کالایی که بین مشتریانتان محبوب است را می توانید شناسایی کنید و بیشتر تمرکز و تبلیغات را بر روی یک یا چند محصول قرار دهید. 

 

 فروش کالا

 

 

 

2- فروش خدمات :

قبل از اینکه به توضیح این بخش بپردازم، لازم می دانم یک نکته بسیار مهم را گوشزد کنم. متاسفانه و متاسفانه برخی از افراد مدام با خودشان می گویند من هیچ استعدادی ندارم! من برای کاری ساخته نشدم و ... 
و یا اینکه به قدری سردرگم هستند که نمی دانند حتما در خود استعدادی نهفته دارند که هرگز به آن فکر نکردند و یا نخواستند بپذیرند که می توانند در یک موضوعی متخصص باشند.
با وجود تمام مشکلات، سعی کنید مهارتی متناسب با علایق و استعدادتان انتخاب کنید و در آن متخصص شوید. وقتی متخصص شدید، کسب درآمد اصلا سخت نیست!! (توضیحات تکمیلی را درهمین ویدئو ببینید)

 

فروش خدمات

 

 

 

3- آموزش و فروش محتوا:


زمانی که صاحب تخصص و مهارتی خاص شدید و به موضوعی کاملا تسلط پید کردید، می توانید با فروش تخصص خودتان کسب درآمد کنید. البته من در ویدئوهای بعدی کاملا و با جزئیات توضیح خواهم داد که اگر در هر زمینه ای متخصص هستید و مهارت دارید، چطور بتوانید از تخصص و مهارتی که دارید کسب درآمد کنید.

 

 

فروش محتوا


پس همین الان دست به کار شوید و به خودتان مراجعه کنید!!

 


                                                   

                                               همه چیز از خود شما آغاز می شود..

 

نمایش بیشتر
جلسات این برنامه

اولین قدم برای کسب درآمد اینترنتی

00 ساعت و 16 دقیقه

فایل صوتی کامل اولین قدم برای کسب درآمد اینترنتی

00 ساعت و 16 دقیقه
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !