شناخت استعداد برای کسب درآمد از اینترنت

میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
درباره این برنامه

برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق شما به 5 پارامتر نیاز دارید که در زیر من به انها اشاره میکنم:

 

اولین مرحله : شناخت توانایی ها و استعدادهای فردی می باشد

در این مرحله شما به توانایی ها و تخصص خود باید توجه کنید و این سوال را از خود بپرسید که چه کاری شما می توانید به خوبی انجام دهید تا دیگران حاضر باشند در مقابل این کار شما پول پرداخت کنند؟ وقتی شما تواستید به این سوال پاسخ دهید پس شما دارای یک تخصص می باشید و مطمئنم برای این حرفه خود سالها زحمت کشیده اید و قصد دارید ان را در اینترنت گسترش دهید.

 

 

 

 

آیا وقتی من تخصص انجام یک کاری را دارم ،خودم  به تنهایی می تواتم یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم؟

واقعیت این است بسیاری از کسب و کارهای موفق اینترنتی لزوما توسط خودشان(مدیرانشان) راه اندازی نشده اند.بلکه  با کمک متخصصین درامد زایی از اینترنت این بسترهای کسب و کار آنلاین راه اندازی شده  و موفقیت این ها حاصل کارهای گروهی و استفاده از تخصص افراد باتجربه می باشد.

 

 

راه اندازی کسب و کار اینترنتی به تنهایی

 

من در اینجا برای شما یک مثال میزنم تا این موضوع را راحت تر درک کنید:

فرض کنید شما در زمینه خرید و فروش موبایل فعالیت می کنید و دوست دارید در دنیای اینترنت و بسترهای شبکه اجتماعی محصولات خود را به فروش برسانید. حرفه اصلی شما خرید و فروش موبایل می باشد و نه راه اندازی(کدنویسی) فروشگاه اینترنتی موبایل!!!

یعنی شما برای راه اندازی یک فروشگاه  اینترنتی موبایل به یک متخصص درامد زایی از اینترنت نیاز دارید.اینجاست که  پای یک گروه با تجربه  و متخصص در حوزه راه اندازی کسب و کار آنلاین وسط می آید و من علی قلی زاده با تجریه 10 ساله موفق می تونم شما را در این مسیر کمک کنم.

 

در دنیای کسب و کارهای اینترنتی تخصص های فراوانی وجود دارد که بد نیست با چند نمونه از انها اشنا شوید:

طراح وب سایت :

 این فرد دارای تخصص لازم و کافی در زمینه کد نویسی وب سایت را دارا می باشد و می تواند قالب و طرح کسب و کار ۀنلاین شما را بر روی فضای وب پیاده سازی کند.

 

طراحی سایت

 

 

 

 

متخصص تبلیغات اینترنتی:

این فرد می تواند با طراحی و تولید بنر های تبلیغاتی و استفاده از  ابزارهای تخصصی ترافیک هدفمند به وب سایت شما ارسال  کند و برای برند و محصول شما   مشتری هدفمند فراهم کند.

 

 

 متخصص راه اندازی کسب و کار اینترنتی

 

 

 

استراتژیست تولید محتوا:

 این شخص توانایی تولید محتوای قوی و مخاطب پسند را دارا می باشد و با تجربه ای که از قبل دارد می تواند نیازهای بازار را شناسایی کند و مناسب با این نیازها تولید محتوای قوی کند تا مشتریان را قانع به خرید کند.

به نطر شما چه فرقی بین یک محتوای مقاله اموزشی و محتوای یک صفحه تبلیغاتی وجود دارد؟!!! جواب این سوال را یک استراتژیست محتوا که با تجریه هست میداند.

 

 

استراتژِی تولید محتوا

 

 

متخصص سئو و بهینه سازی وب سایت:

هر وب سایتی بعد از راه اندازی و شروع تولید محتوا (اموزشی یا محصول) نیار به یک بهینه ساز و سئوکار دارد تا از این طریق کسب و کار شما در مسیر درست قرار بگیرد. متخصصیت سئو  می توانند به شما کمک کنند تا با کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار انلاین خود در صفحات اول گوگل قرار گیرید و از این طریق به مشتریان واقعی خود دست یابید.

فکر کنید شما می خواهید یک کسب و کار در زمینه فروش لوازم خانگی در اینترنت راه اندازی کنید.به نطر شما چه اتفاقی می افتد اگر شما با کلمه (خرید لوازم خانگی ) در صفحه اول گوگل باشید؟!!!پس مطمئنا شما در راه درامد زایی از اینترنت به یک سئوکار باتجریه هم نیاز دارید.

 

 

متخصص سئو

نمایش بیشتر
جلسات این برنامه

شناخت استعداد برای کسب درآمد از اینترنت

00 ساعت و 09 دقیقه
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !