محبوب ترین ایده های کسب و کار آنلاین

درباره این برنامه

به نظر می رسد هیچ کمبودی در ایده های کسب و کار خوب وجود ندارد.

به گفته hostingfacts.com  امروزه 966 میلیون وبسایت در جهان وجود دارد. و وردپرس به تنهایی مسئول 76.5 میلیون وبلاگ است.

اگرچه آمار دقیقی وجود ندارد، بعضی مطالعات پیشنهاد می دهند بیش از 100 میلیون نفر بطور آزاد و غیر وابسته درحال اداره ی کسب و کارهای کوچک آنلاین از خانه هایشان هستند.

به نظر می رسد مزایای رئیس خود بودن آنقدر خوب است که بسیاری افراد سعی دارند از کارهای ثابت خود بیرون بیایند و سفر کارآفرینی خود را آغار کنند.

پس اگر به نوعی به ایده شروع کار خودتان فکر می کنید، در اینجا لیستی از ایده های کسب و کار آنلاین محبوبی که برای هر کسی که مایل به شروع این راه پرخطر باشد تقریبا در دسترس است مشاهده می نمایید.

ایده های کسب و کار آنلاین که از همین فردا می توانید آغاز کنید

 

لیست 24 ایده کسب و کار آنلاین برای شروع فوری:

 

1. مشاور سفر

آیا وقت زیادی را برای بسته بندی و باز کردن ساک خود صرف می کنید، حتی خیلی بیشتر از تمام افرادی که می‌شناسید؟ پس ممکن است به این کار علاقمند باشید. سفر یکی از عالی ترین علایق عصر حاضر است- هر چقدر دیوانه وارتر و متحرک تر باشد بهتر خواهد بود! اگر استعداد سازماندهی سفرهای عالی و خاطره انگیز را دارید و از فرآیند ایجاد برنامه های روز به روز لذت می برید، چرا آن را برای پول انجام ندهید؟ یک مشاور سفر شوید تا به ماجراجویان کمک کنید تعطیلات فراموش نشدنی خود را از ابتدا تا انتها برنامه ریزی کنند و از هر لحظه ی روز کاری خود لذت ببرید.

 

مشاور سفر

 

 

2. برنامه‌ریز عروسی

اگر برای شما گذراندن ساعت ها وقت برای قرار دادن تصاویر زیبای چینش میز و ایده های تزیینی خاص در شبکه‌های اجتماعی تعریف شما از یک کار فوق العاده است، پس مدیر برنامه عروسی بی‌نظیری خواهید شد. مهارت‌های مدیریت پروژه حرفه ای و  نگاهی به جزییات مهم ترین مواد مورد نیاز برای این کار هستند. هیچ دیپلم افتخاری برای توقف شما در ورود به این صنعت وجود ندارد! می توانید خدمات مشاوره ای، دکوراسیون های عروسی، بسته های بازی، هدیه های فردی خود را بفروشید، لیست امکانات تمام نشدنیست (خوب، تقریبا!).

 

برنامه ریز عروسی

 

 

 

3. برنامه ریزی رویدادها برای افراد و سازمانها

برنامه ریزی رویداد کمی شبیه به برنامه ریزی عروسی‌است. محدوده این ایده آن قدر بزرگ است که شامل همه چیز از مهمانی های زنانه و مردانه گرفته تا رونمایی از فروش محصول می شود. دوباره، موانع درونی کم هستند، اما یک نمونه کار خوب و چند گواهی درخشان چیزی است که باید برای شروعی خوب در این کار در نظر بگیرید.

 

 

برنامه ریزی رویدادها

 

 

 

4. معلم زبان انگلیسی

همه می دانند که سریعترین راه یادگیری یک زبان جدید ارتباط با کسانی است که به آن زبان صحبت می کنند. اگر به اندازه کافی خوش شانس بوده اید که در کشوری انگلیس، فرانسه، و اسپانیایی (هر زبان دیگری) زبان به دنیا آمده اید، آن وقت از دست دادن فرصت سرمایه گذاری مهارت هایی که قدر آنها را نمی دانید حیف است! برای ارتباط با دانش آموزان و بالا بردن مزیت های خود از ابزارهای ارتباطی آنلاین، مثل اسکایپ یا گوگل Hangout، بهره ببرید. وقت طلاست، پس ساعات خود را در تدریس جلسات صرف کنید و مطمئنا شما برای این کار مناسبید.

 

 

معلم زبان انگلیسی

 

 

 

5. فروشگاه محصولات دست ساز

برای شما شاید کمتر از یک روز طول بکشد تا ویترینی برای نمایش کارهای دست‌سازتان بسازید و با مشتریان ارتباط برقرار کنید. اگر به ساخت کارهای دست‌ساز علاقمندید، پس این مطمئنا یک گزینه کسب و کار با ارزش برای در نظر گرفتن است. برای این کار می توانید از فروشگاه های آنلاین آماده استفاده کنید. یا اینکه خودتان با کمترین هزینه فروشگاه اینترنتی خودتان را با وردپرس راه اندازی کنید و محصولات دست سازتان را برای فروش در معرض بازدید مخاطبان قرار دهید.

 

 

فروشگاه محصولات دست ساز

 

 

 

6. پژوهشگر آنلاین

اگرچه بنظر می رسد ایده‌ای است که برای درست بودن زیادی خوب به نظر می رسد، برخی افراد در حال درآمدزایی از مهارت‌هایشان برای دریافت اطلاعات آنلاین هستند. از تحقیق برای ساخت اینفوگرافی‌هایی در جهت بررسی بازار استارتاپ های جدید، محققان با استعداد می‌دانند که شما می‌توانید برچسب قیمتی بر روی دانش خود بگذارید.

 

پژوهشگر آنلاین

 

 

 

7. تولیدکننده محتوا

شامپتیر محقق آلمانی یکبار گفت که "هیچ ایده اصل"ی وجود ندارد، بلکه تنها ترکیب جدیدی از ایده های گذشته می باشد. گزینش محتوای برطرف کننده کنجکاوی، مدل کسب و کار جذاب و کمتر شناخته شده ایست. یکی از بهترین قصه های موفقیت Brainpickings  است، بستری که خود را بعنوان "فهرستی از جذابیت، هنر فراگیر، علم، طراحی، تاریخ، فلسفه و... میان رشته ای" توصیف می کند. مدل اشتراک و استفاده موفق از لینک های وابسته بلاگ را به کسب و کاری خود کفا تبدیل نموده است.

 

 

تولید کننده حرفه ای محتوا

 

 

 

8. یک آشپز شخصی شوید

اگر آشپزی یکی از علایق شخصی شماست، فرصت های زیادی برای تبدیل آن به یک سرمایه گذاری مناسب و معقول وجود دارد. شما می توانید با تنظیم یک وبسایت کیترینگ، با غرفه های غذا و بازار غذای محلی، یا پیوستن به بسترهایی همچون MenuNextDoor که مشتاقان آشپزی را به کسب درآمد از علاقه شان دعوت می کند شروع کنید. و اگر از دوربین خجالت نمی کشید، می توانید به افراد بیاموزید چطور با فروش کلاس های آنلاین غذاهای خاصی بپزند.

 

 

اشپز حرفه ای شوید

 

 

 

 

9. عرضه مستقیم

عرضه مستقیم آسان ترین گزینه برای شروع کسب و کار الکترونیکی بدون اجبار برای خرید محصول از قبل می باشد. راهنمای ما را در مقاله  "5 کسب وکارآنلاین که بدون هیچ پولی می توانید آن را آغازکنید" چک کنید تا اطلاعات بیشتری درمورد عرضه مستقیم بدست آورید.

 

عرضه مستقیم کالا

 

 

10. تحویل محصولات تازه

غذای اورگانیک (طبیعی) و تازه به نوعی یک شور و شوق مدرن است. تحویل های میوه و سبزیجات، جعبه های محصولات کشاورزی محلی، و محصولات تازه تهیه شده از تولیدکنندگان محلی می تواند به شما کمک کند کسب و کاری را آغاز کنید که نه تنها زندگی سالم تری را ترویج می کند بلکه اقتصاد محلی را نیز حمایت می کند.

 

فروش محصولات تازه

 

 

 

11. مدیر شبکه های اجتماعی

مدیر شبکه های اجتماعی بخش درونی هر کسب و کاریست، اما زمانگیر و همیشه در حال تغییر می باشد، بنابراین، کاملا سخت می شود با آن همراه شد و مهمتر اینکه در آن سرمایه گذاری کرد. بسیاری صاحبان کسب و کار تمایل دارند این کار زمانبر را برون سپاری کنند، پس این فرصت خوبی برای طرفداران شبکه های اجتماعیست. تعدادی پیشنهاد ویژه همچون "بسته استارتاپی شبکه های اجتماعی" یا "بسته کوچک و آغازین کسب و کار شبکه های اجتماعی"را با هم جمع کنید که شامل همه چیز از گرافیک های شبکه های اجتماعی گرفته تا گزارشات آنالاتیک و تجارب یکپارچه مشتریان بیشتر از چیزی که انتظار دارید برای شما به بار می آورد.

 

مدیر شبکه های اجتماعی

 

 

 

 

 

12. تیم فروش از راه دور

همان طور که شرکت های بیشتری به میان می آیند، برونسپاری اعمال تماس های غیر مستقیم و فروش های تلفنی یک نوع استاندارد در محیط کسب و کارهای کوچک و استارتاپ می شود. چه بخواهید ارائه های (پیچ فروش)  فروش های بالا داشته یا داده های مشتری همچون شماره تلفن ها، و آدرس های ایمیل داشته باشید، پتانسیل آن گسترده است.

 

تشکیل تیم فروش

 

 

13. کارشناس سئو

یکی از داغ ترین حرفه های جهان در حال حاضر است، این کسب و کار برای کارآفرینان مشتاق تکنولوژی یک معدن طلاست. درحالیکه همه  در بالا بردن سئو سایت خود اندکی نگرانند، افراد بسیاری نمی توانند در حیطه این موضوع کار کنند. اگر تصمیم بگیرید به این عرصه وارد شوید، می توانید به پیشنهاد لینک سازی، تولید محتوا، بالا بردن سئو در صفحه و بسته های مشابه فکر کنید.

 

 

کارشناس سئو

 

 

 

14. فروش دوره های آنلاین

Derek Halpern  یک برند قدرتمند شخصی به وجود آورده است. او بنیانگذار نرم افزار و شرکت آموزش کسب و کاری بنام Social Triggers  است و با آموزش افراد در چگونگی کسب پول زیاد از طریق فروش چیزی که دانش خوبی درمورد آن دارند می باشد. و چیزیکه او بهتر می داند این است که چطور آن را بفروشند. اگر تخصص خوبی دارید، به کسب درآمد از طریق آن با فروش دوره های آنلاین یا تنها آموزش آنلاین شروع کنید.

 

 فروش دوره انلاین

 

 

 

15. مربی سخنرانی عمومی

به طور طبیعی، گزینه بعدی روی لیست مربیگری افراد در چگونگی ارائه بهترین سخنرانی هاست. صحبت برای عموم اولین ترس در لیست بسیاری از افراد است، بعضی افراد بیشتر از مرگ از آن می ترسند. این مهارت می تواند در بسیاری از ارائه ها برای سرمایه گذاران تا تحویل پیام های کلیدی در کنفرانس های جهانی سودمند باشد. اگر شما در صحنه طبیعی حضور دارید، به کارآفرینان کمک کنید توانایی ذاتی خود را برای برقراری ارتباط از طریق ارائه موثر فالب های فروش و کلاس های مربیگری  بازیابی کنند.

 

 

 مربی سخنرانی

 

 

 

16. فروش عکس های حرفه ای

شمار وبسایت ها و بلاگ هایی که آنلاین کار می کنند نیاز به جریان پیوسته ای از نیاز به عکس های زیبا و باکیفیتی که می توانند منجر به جذب کسب و کارها و تبدیل بیشتر مشتری شوند وجود دارد. تنظیم مخزنی از کتابخانه عکس، ایده کسب و کاری عالیست که هر صنعتی را بدون توجه به سایز شرکت هدف قرار می دهد. سایت هایی همچون SmugMugPhotoshelter  و  iStockPhotoرا برای اطلاعات بیشتر بررسی نمائید.

 

 

فروش عکسبرداری

 

 

17. حسابدار

جایگاه خود (حسابداری مالیاتی، امور مالی، حسابداری، گزارشات مالی و غیره) را تعیین نمائید و ارائه آنلاین مناسبی با ایجاد و بهینه سازی وبسایتتان بنا کنید. اکثر معامله گران انحصاری و کسب و کارهای کوچک دنبال حرفه هایی می گردند که به اکانت هایشان کمک کنند، بنابراین، این یک ناحیه بزرگ برای کار بالقوه است.

 

حسابدار بودن

 

 

 

18. مشاور سرمایه گذاری

بسیاری افراد با درآمد متوسط تمایل دارند نمونه کار سرمایه گذاری قدرتمندی برای ایمن سازی آینده ای با ثبات مالی بسازند اما هیچ سرنخی ندارند که از کجا آغاز کنند. اگر تجربه حرفه ای بعنوان یک آنالیزگر سرمایه گذاری دارید یا خودتان سرمایه گذاری زیادی انجام می دهید، پس ارائه مشاوره سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران قشر متوسط حرکتی طبیعی برای شماست.

 

 

 مشاور سرمایه گذاری

 

 

 

 

19. مربی روابط عاشقانه

برخی افراد تنها بنظر می رسد بیشتر از دیگران می دانند. آنها در روابط مخرب وارد نمی شوند یا از عدم خودشناسی رنج نمی برند. اگر بتوانید به آن توصیف مرتبط شده و احساس کنید روابط شما تقریبا شاد و ثابت شده است، پس احتمالا شما یکی از این افراد هستند. لازم است ، قبل از اینکه بتوانید مربیگری دیگران را به عهده بگیرید در کارگاههای آموزشی مرتبط و کتابها سرمایه گذاری کنید، دانش کسب کرده و گواهینامه دریافت کنید ، اما این یک ایده کسب و کار آسوده است که هم از نظر مالی و هم اخلاقی به شما پاداش می دهد.

 

 

مشاور خانواده

 

 

 

20. متخصص تغذیه

در اینجا تمایل به خوراک سالم مطرح می شود. با بسیاری مشاوره های آنلاین متناقض درمورد اینکه چه چیزی برای ما خوب است و چه چیزی خوب نیست، بسیاری افراد هنوز به متخصان حرفه ای تغذیه برای نکات تخصصی و راهنمایی مراجعه می کنند. شما می توانید به راحتی دوره های رایگان آنلاین برای یادگیری نکات اساسی این حرفه را یافته و شروع به ارائه برنامه های غذایی آنلاین کنید.

 

 

متخصص تغذیه

 

 

 

 

21. آرایشگری

بسیاری آرایشگران شغل خود را در یوتیوب آغاز کردند. تمام چیزی که نیاز دارید یک نمونه کار قدرتمند و وبسایتی تقریبا حرفه ای برای ادامه کار می باشد. چند جلسه آرایش رایگان ارائه دهید تا شهرت بدست آورید و از بازاریابی محتوا برای پخش آنلاین کارتان استفاده نمائید. هنگامیکه احساس می کنید وقت کافی دارید، شروع به فروش آموزش های آرایشگری، محصولات آرایشگری و نکات فردی کنید.

 

 

 

شغل ارایشگری

 

 

22. معلم موسیقی

می توانید یک ابزار موسیقی بنوازید؟ احتمال دارد که همین الان کسی دنبال یک معلم موسیقی باشد. شما می توانید یک کسب و کار اشتراکی آنلاین به راه اندازید یا از وبسایت خود برای ایجاد لید (مشتری راغب) استفاده کرده و از طریق اسکایپ یا به شکل خصوصی تدریس کنید.

 

معلم موسیقی

 

 

 

 

23. مشاوره کسب و کار

اداره شرکت مشاوره کسب و کار گزینه ای عالی برای آنهاییست که در فرآیند کسب و کار از قبل درگیر شده اند. چه تجربه خود را از طریق کار با شماری از استارتاپ های متفاوت آغاز کرده باشید یا رمز و رازهای مدیریت کسب و کار را در محیطی یکپارچه تر مثل شرکت کسب کرده باشید، کمک به دیگر کارآفرینان برای کسب نتیجه شامل هرچیزی از برنامه ریزی کسب و کار و پیشبینی مشارکت با بانک ها و موسسات می باشد.

 

 

مشاور کسب و کار

 

 

 

24. تولید کننده ویدئو

یوتیوب سومین سایت بزرگ جهان است. بنابراین، جای تعجب نیست که ویدئو در حال تبدیل به یکی از وسایل ارتباطی برای کسب و کارها در تمام سایزها و انواع خود شده است. اگر دانش فیلمبرداری ویدئویی یا تدوین را دارید، برای شما زمان زیادی نمی برد تا مشتریان خود را بسازید. هرچیزی از خدمات کارگاههای تولید ویدئو و تدوین ویدئو تا کتابخانه های موسیقی فیلم و آموزشهای خودت-انجامش-بده می تواند برای جهان کسب و کار جذابیت داشته باشد. تولید ویدئو ممکن است یکی از جذاب ترین ایده های کسب و کار آنلاین با خلاقیت و چالش های بسیار باشد.

 

 

 تولید کننده ویدئو با کیفیت

 

 

 

 

 

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !