7 دلیل مهم برای آغاز یک کسب و کار اینترنتی

درباره این برنامه

آغاز یک کسب و کار اینترنتی، در صورت موفقیت زندگی شما را به چیزی بهتر از قبل تغییر خواهد داد. اما قبل از شروع بهتر از با برخی از دلایل و مزایای این کار آشنا شویم.

 

رئیس ندارید:

هر چقدر سن شما بالاتر می رود، احتمال کمتری وجود دارد بتوانید کسی را تحمل کنید که به شما بگوید چکار کنید. وقتی به سی سالگی برسید، دیگر در کار خود خبره شده اید. همچنین پول خیلی بیشتری هم خواهید داشت. بنابراین، دستور العمل ها را به سادگی قبول نخواهید کرد، چون خیلی به پول نیاز ندارید. علاوه بر این، اگر یک تغییر چشم انداز، سودمند به نظر آید، تجربه کاری لازم برای شروع کاری دیگر همراه با پولی بیشتر و افزایش ارزش کاری را نیز خواهید داشت. حتی اگر رئیس شما فوق العاده باشد، اگر رئیس خودتان باشید ده برابر بهتر است.

 

 

 رئیس ندارید

 

 

 عملکرد بیشتری دارید:

می دانیم که کار برای یک شرکت بزرگ خیلی پربازده نیست چون جلسات بسیار زیادی درمورد نحوه کارتشکیل می شود. برای انجام هرکاری کاغذ بازی بسیار زیادی مورد نیاز است. می دانم افراد زیادی ساعاتی را در محل کار تنها به جستجو در اینترنت می گذرانند (با تشکر!) چون یا کار خود را به پایان رسانده اند یا منتظر هستند که مدیرانشان برسند. جای تعجبی نیست که استارتاپ هایی بدون منابع، همیشه خیلی سریع تر ایده های جدید و خلاقانه تری ایجاد می‌کنند.

 

 

 بازده بیشتری داشتن

 

 

 

کاهش رفت و آمد:

رفت و آمد یکی از بزرگترین تلف کننده های پول و زمان است. نه تنها برای زمانی که سرکار می رسید استرس می گیرید، بلکه در مسیر ممکن است تصادف هم کنید. بر خلاف کسانیکه هوشمندانه کسب و کارهای اینترنتی دارند، هر کارآفرینی بدون رفت و آمد نمی شود. اما حداقل، وقتی رئیس خود هستید می‌توانید بدون احساس گناه تصمیم بگیرید چه زمانی از منزل، کار خود را انجام دهید، چه موقع در طول ساعاتی غیر از ساعات شلوغی به اداره بروید، و چه موقع در زمان های مناسب تری محل کار را ترک کنید.

 

کاهش حمل و نقل

 

 

 

 تصاحب تمام درآمد و تمام سهام:

به عنوان یک کارمند، شما حقوق می گیرید، و ممکن است مقدار خیلی کمی سهام دریافت کنید (اکثر کارمندان سهامی دریافت نمی کنند). به عنوان صاحب کسب و کار، نه تنها سود حاصل از کسب و کارتان را بدست می آورید، بلکه بخش عظیمی از سهامی که می تواند چندین بار برای درآمد، سودهای عملیاتی، و درآمدهای آتی به فروش برسد، نیز دارید. تنها راه برای ثروتی بیشتر این است که در یک کسب و کار سهام دار باشید. به عنوان یک کارمند شما دارید شخص دیگری را ثروتمند می کنید. اما به عنوان یک صاحب کسب وکار مستقیما خودتان را ثروتمند می کنید. اهرم فشار عملیاتی در کسب و کار آنلاین بسیار زیاد است.

 

تصاحب درامد

  

 

عدم وابستگی به مکان:

توانایی انجام کسب و کار شما در هرجای جهان، حقیقتاً آزادی است. اگر دوست داشته باشید می توانید با سفر به کشورهای ارزانتر همزمان خرید و فروش کنید. اگر نمی خواهید آنقدر دور بروید، می‌توانید به سرزمین اصلی نقل مکان کنید، جایی که خانه اغلب یک سوم قیمت املاک و مستغلات شهر ساحلی است. تعطیلات دیگر به فقط دو یا سه هفته محدود نمی شوند. هیچ چیز مهیج تر از این نیست که درحالی که پول در می آورید دنیا را ببینید.

 

با تمام این دلایل عالی، به شکلی امیدبخش هر کسی می تواند کسب و کار آنلاین خود را آغاز کند، حتی درحالیکه یک کار ثابت داشته، و این فقط کار جانبی شما باشد. نمی دانید اگر آغاز به کار کنید در آینده چه اتفاقی می افتد. به عنوان صاحب کسب و کار بخاطر چیزی که تولید می کنید احساس افتخار بیشتری خواهید داشت، چون این محصول قبل از شما وجود نداشته است. هربار که محصول خود را در مغازه یا اخبار می بینید، سرشار از غرور می‌شوید.

اما حقیقت این است که 97% شما کاری انجام نمی دهید. این حقیقت انکارناپذیری است که اطلاعات موجود آن را تایید می کنند، اقدام نکردن برای شما بسیار راحت تر است، حتی اگر از سبک زندگی خود راضی نباشید.

 

عدم وابسته بودن به مکان

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !