فروش کالا و خدمات از طریق اینترنت

درباره این برنامه

کمی قبل تر شاید در همین چند سال پیش فضای مجازی بیشتر حال و هوای تشریفاتی داشت تا محلی برای خرید و فروش کالا و خدمات از طریق اینترنت!

اما امروزه با شناخته شدن فرصت هایی که در فضای اینترنت به وجود آمده باعث شده افراد کسب و کار خود را در فضای اینترنت گسترش دهند تا کسب و کارهای اینترنتی پا به عرصه وجود بگذارند و شروع به درآمدزایی اینترنتی کنند.

در این میان خرید و فروش آنلاین یکی از مهم ترین روش های درآمدزایی اینترنتی محسوب می شود.

در شرایط اقتصادی کنونی، که کسب و کارها را متحمل هزینه های زیادی می کند، خرید و فروش آنلاین می تواند جایگزین به صرفه و بسیار خوبی برای این امر باشد. چرا که خرید و فروش آنلاین به مراتب ساده تر، آسان تر و کم هزینه تر از خرید یا فروش حضوری و فیزیکی است.

 

در گذشته ای نه چندان دور، مجبور بودیم برای خرید کردن از خانه یا محل کار خود خارج شویم و به بازار برویم اما امروزه به لطف فضای مجازی و اینترنت می توانیم به سادگی و حتی از طریق گوشی موبایل خود مایجتاج روزانه خود را از طریق اپلیکیشن های مختلف خریداری کنیم.

با فراگیر شدن خرید و فروش آنلاین و در دسترس بودن اینترنت و گوشی موبایل، مردم اشتیاق بیشتری برای خرید و فروش از طریق گوشی های موبایل از خودشان نشان می دهند و گواه این مطلب هم، رشد چمشگیر و بسیار سریع اپلیکیشن هایی است که هر روز شاهد آن هستیم و برای نمونه اولین اپلیکیشن هایی که به وجود آمدند بیشتر در زمینه خرید شارژ، پرداخت قبض و ...  هستند و در ادامه اپلیکشن هایی برای خرید لباس، مواد غذایی، کالای دیجیتال و ... به وجود آمدند.

در نگاه کلی می توان گفت در کشور ما هم، با توجه به نیازهای مردم اپلیکشن ها کار خرید و فروش را انجام می دهند و مهاجرت همزمان کسب و کارها به اینترنت خصوصا استفاده از اپلیکیشن مرتبط با یک کسب و کار می تواند برگ برنده شما نسبت به سایر رقبایتان باشد.

و نکته ای که در تصویر زیر می بینید مقایسه بین میزان فروش آنلاین از طریق موبایل و کامپیوترهای شخصی می باشد. همانطور که ملاحظه می کنید میزان فروش از طریق موبایل و تلفن های هوشمند طی این چند سال در کل دنیا در حال افزایش است. 

 

 

 

 

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !